فروشگاه پارچه مبلی نوری افتخار این را دارد تا تحت قوانین تجارت و کسب و کار کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت نماید.  کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را قبل از خرید اینترنتی از گالری نوری به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی گالری نوری به‌معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی گالری نوری است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

 • فروشنده: فروشگاه نوری (nouritextile.com)
 • خریدار: شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارشات

قوانین و مقررات

 1. فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
 2. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
 3. بدیهیست رنگ محصولات با توجه به مانیتورهای مختلف تا حدودی متفاوت بوده لذا خریداران محترم میبایست قبل از انتخاب، کد پارچه مورد نظر را از روی کالیته فروشگاه نوری تایید و سپس اقدام به خرید نمایند.
 4. فروشنده موظف است کالای سالم و بینقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور دچار اختلال شود پارچه فروشی نوری هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
 5. فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.
 6. در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی‌ های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.
 7. فروشنده میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی‌ های بعدی میبایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
 8. خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارشات از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
 9. چنانجه خریدار از کالای خریداری شده شکایتی داشت میتواند با شماره 02177510732 ارتباط بگیرد و یا بصورت حضوری به نشانی تهران، دروازه شمیران، خیابان روشندلان، پلاک ۸۱، گالری نوری مراجعه نماید.

خريد عمده

مشتريانى كه تمايل به خريد بيش از يك دستگاه از يك نوع كالا را دارند بايستى پيش از ثبت سفارش با كارشناسان فروش تماس حاصل نموده و از موجوديت كالاى فوق به تعداد مورد نظر اطلاع حاصل نمايند .
بديهى است چنانچه فرآيند خريد پيش از استعلامِ موجوديت كالا توسط مشترى صورت گيرد ، فروشگاه در قبال تامين كالاى فوق هيچكونه مسئوليتى نداشته و در صورت واريز وجه توسط مشترى نيز ، مبلغ مازاد بر موجودى فروشگاه به حساب مشترى مسترد ميگردد.

نحوه استرداد کالا:

ابتدا می بایستی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی گالری نوری تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی گالری نوری جداً، خودداری کنید.

شرایط باز پرداخت:

اگر مشکل ایجاد شده از شرکت های تولید کننده محصول باشد به انتخاب شما کالای سالم ارسال خواهد شد و یا مبلغ آن به حساب شما طی 72 ساعت عودت می شود.

روند رسیدگی نسبت به درخواست مشتری:

کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی گالری نوری موارد اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. چنانچه ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی گالری نوری تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نماید. تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. چنانچه در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد، بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری ارسال میگردد و یا وجه کالای مرجوعی به حساب مشتری واریز می‌ گردد. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ مندرج در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه اینترنتی گالری نوری در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا مندرج در فاکتور را می‌پذیرد.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه اینترنتی گالری نوری، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی و تایید کارشناسان خدمات پس از فروش که به طور میانگین 72 ساعت کاری زمان می برد محصول جدید ارسال و یا وجه مسترد میگردد.