درباره ما 2018-01-27T13:56:49+00:00

 درباره پارچه مبل نوری 

مجموعه فروشگاه های نوری فعالیت خود را از سال 1376توسط علیرضا نوری در زمینه واردات و فروش پارچه مبلی آغاز کرد، شعبه دیگری از آن در سال 1381 توسط قاسم نوری در یافت آباد تهران افتتاح گردید ،همپنین در سال 1383 شعبه جدیدی از آن در ارومیه توسط آقای امیر نوری همزمان با تحصیلات دانشگاهی ایشان در رشته نرم افزار گشایش یافت و ایشان پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود مجددا به تهران باز گشتند و فعالیت خود را در شعبه دروازه شمیران ادامه دادند.
در سال 83 شعبه چرم نوری با اخذ نمایندگی شرکت شاهینلر و اپکس ترکیه در خیابان یافت آباد شروع به کار کرده است در سال 92 فروشگاه چرم نوری شعبه دلاوران با مدیریت آقای امین نوری افتتاح شد. هم اکنون همه شعبات مذکور و دیگر شعبات زیر مجموعه شعبه مرکزی گالری نوری همچون گالری دیزاین و دیاموند فعال بوده و آماده ارائه کالا به شما مشتریان محترم میباشد.
برآنیم اهداف جدید مدیریتی خود را در سالهای آتی با توجه به تکنولوژی روز دنیا در راستای تولید اجناس پیش ببریم. مجموعه گالری های نوری کلکسیونی از بهترین ،باکیفیت ترین و معروف ترین برند های خارجی پارچه های رو مبلی ، پرده ای و نماینده کارخانجات بنام ترکیه مذکور در بخش تامین کنندگان همین سایت میباشد.
در این مجموعه برآنیم که طرح های خاص و متفاوت با در نظر گرفتن سبک های به روز دنیا و متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی ، همچنین بکار گیری برترین محصولات و بهترین خدمات به مشتریان ارئه دهیم.